Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Подкрепа
Latest topics
» ХАЙДЕ, ХАЙДЕ, ДАЙТЕ ДА СИ ОПРАВИМ ФОРУМА!!!
17-годишен уби майка и дете в Карнобат EmptyНед Юни 20, 2010 5:27 am by АлексаН

» Какво слушаш в момента?
17-годишен уби майка и дете в Карнобат EmptyПон Мар 15, 2010 4:25 pm by evetooo

» Игра на думи
17-годишен уби майка и дете в Карнобат EmptyПон Мар 15, 2010 4:24 pm by evetooo

» Dollhouse
17-годишен уби майка и дете в Карнобат EmptyСря Мар 03, 2010 4:23 am by АлексаН

» Nyx_Vampire
17-годишен уби майка и дете в Карнобат EmptyЧет Фев 18, 2010 6:15 am by Sevda

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 48, на Пон Окт 21, 2013 6:11 am

17-годишен уби майка и дете в Карнобат

2 posters

Go down

17-годишен уби майка и дете в Карнобат Empty 17-годишен уби майка и дете в Карнобат

Писане by АлексаН Сря Окт 14, 2009 12:19 am

17-годишно момче беше задържано за жестокото двойно убийство на майка и 9-годишната й дъщеря днес в Карнобат.

Жената се казва Гергана Иванова и е на 30 г., а името на момиченцето е Даяна. Телата и на двете бяха открити днес в дома им.

Открил ги е братът на майката, който се опитал да влезе в къщата, но тя е била заключена.

Той се обадил на бащата, с чието разрешение разбил входната врата и влязъл. Полицията е била уведомена за случая около 13 ч.

И двете тела са с множество наранявания, вероятно с нож.
В хода на първоначалната работа полицейският екип установи, че без съмнение майката и дъщерята са жертви на убийство.

Малко по-късно 17-годишният младеж бе открит заключен в банята в дома на убитите, след като направил неуспешен опит за самоубийство.

Той е основният заподозрян като най-вероятен извършител на двойното убийство.

Непълнолетният е от града и към момента е изяснено, че живеел в постройка в общия с дома на убитите двор.

Работата по случая продължава.

Из. Vesti.bg
121 121 121 121 121 121 121 121
АлексаН
АлексаН
Модератор
Модератор

Пол : Male
Зодия : Gemini
Брой мнения : 120
Точки : 719
Рождена дата : 24.05.1989
Присъединяване : 08.10.2009
Години : 34
Местожителство : Алексанистан

Върнете се в началото Go down

17-годишен уби майка и дете в Карнобат Empty Re: 17-годишен уби майка и дете в Карнобат

Писане by Sevda Сря Окт 14, 2009 2:08 am

Чудя се как може да има такива хора по света?!? Или по-точно какво ги подтиква да извършат нещо такова?!? Поклон пред паметта на двете загинали.
Sevda
Sevda
Admin
Admin

Пол : Female
Зодия : Taurus
Брой мнения : 197
Точки : 2207
Рождена дата : 11.05.1991
Присъединяване : 07.10.2009
Години : 33

https://s-t-r.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

17-годишен уби майка и дете в Карнобат Empty Re: 17-годишен уби майка и дете в Карнобат

Писане by АлексаН Сря Окт 14, 2009 2:22 am

Бих казал същото, но съм покрусен от факта, че това е все пак едно 17 годишно момче.... Чудя се от къде му е хрумнало да убие тези хора, пък и след това да отиде и да опита да се самоубие!! Аз на 17 години още мислех как да си оправя положението в училище и в къщи и дори и не ми е хрумвало подобно нещо на акъла... А сигурно и в момента няма да ми хрумне... 244 Изумен съм, какви ли трябва да са били родителите на това дете, за да стигне то до извършването на такова деяние и дали не трябва да се накажат родителите му заедно с него, за това че са осакатили по такъв жесток начин отрочето си..... 244
АлексаН
АлексаН
Модератор
Модератор

Пол : Male
Зодия : Gemini
Брой мнения : 120
Точки : 719
Рождена дата : 24.05.1989
Присъединяване : 08.10.2009
Години : 34
Местожителство : Алексанистан

Върнете се в началото Go down

17-годишен уби майка и дете в Карнобат Empty Re: 17-годишен уби майка и дете в Карнобат

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
Стани наш приятел