Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Подкрепа
Latest topics
» ХАЙДЕ, ХАЙДЕ, ДАЙТЕ ДА СИ ОПРАВИМ ФОРУМА!!!
Nickelback EmptyНед Юни 20, 2010 5:27 am by АлексаН

» Какво слушаш в момента?
Nickelback EmptyПон Мар 15, 2010 4:25 pm by evetooo

» Игра на думи
Nickelback EmptyПон Мар 15, 2010 4:24 pm by evetooo

» Dollhouse
Nickelback EmptyСря Мар 03, 2010 4:23 am by АлексаН

» Nyx_Vampire
Nickelback EmptyЧет Фев 18, 2010 6:15 am by Sevda

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 48, на Пон Окт 21, 2013 6:11 am

Nickelback

2 posters

Go down

Nickelback Empty Nickelback

Писане by lululu Пон Ное 23, 2009 7:04 pm

NICKELBACK


Nickelback е канадска рок група, създадена в Хана, Алберта от Чад Крюгер, Майк Крюгер, Райън Пийк и Брандън Крюгер.

Въпреки че основателите на групата произхождат от малко градче на изток от Калгари, сега са се установили във Ванкувър, Британска Колумбия, Канада. Името на групата идва от канадските монети nickel (5 цента) каквито Майк често трябвало да връща като ресто на предишната си работа в Starbucks (заведение в САЩ).Nickelback е нарежда на единадесето място за най-продавана музика на 2000-та година.Също се класира като втория най-продаван чуждестранен музикален продукт в САЩ след The Beatles през 2000-та.

Групата е подписала договор с EMI за Канада и с Roadrunner Records за останалата част от света.

Хит сингълът „How You Remind Me“ от албумa им Silver Side Up достига едновременно първо място в канадските класации и в Билборд, като така стават втората канадска група постигнала такъв успех (първата е The Guess Who с American Woman). Така от 2001 г. Nickelback са продали 15 милиона албума в САЩ и 2 милиона в Канада. Общо продажбите им в света са около 25 милиона. Един от последните си големи успехи Nickelback постига с клипа на "Rockstar", който е заснет с участието на много известни личности: Нели Фуртадо, Пол Тътъл-старши, Пол Тътъл-младши, Били Гибънс, Уейн Грецки и Кид Рок.

Дискография

* Hesher EP (1996)
* Curb (1996)
* The State (2000)
* Silver Side Up (2001)
* The Long Road (2003)
* All the Right Reasons (2005)
* Dark Horse (2008)
lululu
lululu
Модератор
Модератор

Пол : Female
Зодия : Capricorn
Брой мнения : 51
Точки : 370
Рождена дата : 17.01.1995
Присъединяване : 19.11.2009
Години : 29
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Nickelback Empty Re: Nickelback

Писане by twilight_i94 Пет Ное 27, 2009 6:38 pm

Страхотни са! Това е една от любимите ми групи. Харесвам звученето им. Чад Крюгер има толкова хубав глас.
Песните им са изпълнени с истини от животa и с радост ги слушам.
Най-любими са ми: Far away, Leader of men, How you remind me, Never again, Too bad, Savin me, I'd come for you, S.E.X.
twilight_i94
twilight_i94
Оранжева значка
Оранжева значка

Пол : Female
Зодия : Pisces
Брой мнения : 41
Точки : 275
Рождена дата : 03.03.1994
Присъединяване : 26.11.2009
Години : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
Стани наш приятел