Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Подкрепа
Latest topics
» ХАЙДЕ, ХАЙДЕ, ДАЙТЕ ДА СИ ОПРАВИМ ФОРУМА!!!
Dead like me - Мъртви като мен EmptyНед Юни 20, 2010 5:27 am by АлексаН

» Какво слушаш в момента?
Dead like me - Мъртви като мен EmptyПон Мар 15, 2010 4:25 pm by evetooo

» Игра на думи
Dead like me - Мъртви като мен EmptyПон Мар 15, 2010 4:24 pm by evetooo

» Dollhouse
Dead like me - Мъртви като мен EmptyСря Мар 03, 2010 4:23 am by АлексаН

» Nyx_Vampire
Dead like me - Мъртви като мен EmptyЧет Фев 18, 2010 6:15 am by Sevda

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 48, на Пон Окт 21, 2013 6:11 am

Dead like me - Мъртви като мен

Go down

Dead like me - Мъртви като мен Empty Dead like me - Мъртви като мен

Писане by АлексаН Чет Окт 08, 2009 2:37 am

Режисьор: Браян Фулър

В ролите: Елън Мут, Калъм Блу, Джазмин Гай, Манди Патинкин, Джейсън Гидиън и други

Държава: Канада, САЩ

Жанр: Комедия, Фентъзи, Драма

Година: 2003

Резюме: Смъртта като начин на живот.

Запознайте се с Джорджия Лас (предпочита краткото Джордж). Изоставила ученето, 18 годишното момиче не вижда много голям смисъл в живота..

След като смъртта й настъпва изключително нелепо (тоалетна чиния от комисческата станция МИР я удря докато се прибира от работа) Джордж се озовава в света на мъртвите и… с нова работа. Новите й отговорности се ограничават в това да събира душите на тези напуснали земния свят. Разбира се, тя се запознава и с други „колекционери” на души, най-важните от които са Рюб – най-остроумният, Рокси – с доста високо самочувствие, Мейсън – объркан и забавен екземпляр и Дейзи – красавица, забулена в мистерия. Сега, след като започва съвсем нов „живот”, Джордж трябва да свиква не само с факта, че е мъртва, но и с новата си работа, където ще трябва да научи някои нелесни уроци.

Макар и с по-скоро мрачна тематика, „Мъртви като мен” е изключително забавен сериал, който със сигурност ще ви развесели, а и ще ви накара да се замислите върху доста неща от живота и… смъртта.

Линк към трейлъра:

Такааааа до тук с плагиатстването от IMDB и Zamunda....


Мъртви като мен, е сериалче, което показва какво причинява на всеки човек смъртта, само да знаеха обаче хората какво ги чака след смъртта, това е въпроса терзал всяко човешко същество векове наред!!! Както всички хора, така и Джорджия Лас не знае какво я очаква, но не се е и замисляла!! Ето обаче, че идва момента тя да го направи... след като бива убита от тоалетна чиния от космическата станция МИР! Странното обаче е, че преди този инцидент тя бива докосната от странен човек, който знае името и и се отнася към нея почти приятелски.... Ужасена от факта, че вече е мъртва тя не забелязва, че все пак има хора които я виждат, преди да се появи Руп, който е лидерът на т.нар. "Жътвари", групичка от умрели вече хора, които са избрани да вършат мръсната работа, събирайки душите на хората на които е писано да умрат!! В последствие, Джорджия разбира от Руп, че и е писано освен да умре, да се превърне във "Жътварка"!!
Филмът ни предлага една интересна концепция за живота след смъртта и определено може да промени мирогледа на доста хора, показва ни също, че големите промени в живота(като смъртта), понякога може и да са за добро!!

Горещо ви препоръчвам този сериал, той ще ви докосне по различен начин от по-голямата част подобни сериали! Привлича освен с концепцията си, така и с всичките ефекти с който е направен!! 205

Снимки: :


Dead like me - Мъртви като мен 1.dlm.tbo

Dead like me - Мъртви като мен 2.dlm.tbo

Dead like me - Мъртви като мен 3.dlm.tbo

Dead like me - Мъртви като мен 4.dlm.tbo

182 190 Приятно гледане!!!


ЛИНК към:



АлексаН
АлексаН
Модератор
Модератор

Пол : Male
Зодия : Gemini
Брой мнения : 120
Точки : 719
Рождена дата : 24.05.1989
Присъединяване : 08.10.2009
Години : 34
Местожителство : Алексанистан

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
Стани наш приятел